اخبار و مقالات

گریس یاقوت|بهترین گریس یاقوت|قیمت گریس یاقوت

گریس یاقوتگریس های روان کننده از محصولات نیمه جامد هستند که ویسکوزیته اولیه بالایی دارند که معمولاً در یاتاقان های چرخ و اتصالات با سرعت ثابت اعمال می شوند. آن ها از صابون امولسیون شده با روغن ساخته می شوند و قطعاتی را فراهم می کنند که "تیکسوتروپی" نامیده می شود. تیکسوتروپی به عنوان خاصیت رقیق کننده برش "جریان" مایعات غلیظ یا چسبناک از طریق تنش تعریف می شود. "

در کاربردهای خودرو ، گریس یاقوت یا EP2 بر روی قطعاتی که نمی توان مرتباً روغن کاری کرد ، اعمال می شوند. همچنین در قسمت هایی که روغن معمولاً در جای خود قرار نمی گیرد ، استفاده می شود. علاوه بر این ، گریس EP2 همچنین می تواند به عنوان یک درزگیر عمل کند و از ورود اجزای غیر قابل تراکم و آب جلوگیری کند.

یک نوع گریس روان کننده که در اتومبیل استفاده می شود گریس لیتیوم EP2 است. این یک گریس یاقوت غلیظ شده با صابون لیتیوم برای فشارهای شدید است. در اینجا صابون ها روغن را پراکنده و ویسکوز می کنند تا ژل های پایدار چربی ها ایجاد شود. گریس های لیتیوم خورنده نیستند و به خوبی به فلز می چسبند. آن ها همچنین به ویژه در بارهای سنگین عالی هستند و تحمل دما را دارند.

وجود ماده غلیظ کننده لیتیوم در این نوع گریس یاقوت باعث افزایش دامنه پایداری عملکرد می شود. توانایی خوب لیتیوم در مقابله با تنش ها ، این نوع گریس را در مدیریت تغییر از دمای پایین به دمای بالا نیز برجسته می کند.

گریس EP2  چه کاربردی دارد؟

گریس لیتیوم EP2 برای کاربردهایی که شامل طیف وسیعی از دما و شرایط فشار شدید هستند بهترین استفاده است. این نوع در مقایسه با گریس های معمولی لیتیوم دارای نقطه ذوب بالاتر (حدود 500 درجه فارنهایت یا 260 درجه سانتیگراد یا بیشتر) است. این کیفیت برای برنامه هایی که تنش ها و بارهای سنگین تری را شامل می شوند بسیار مناسب است.

این نوع گریس یاقوت همچنین با جلوگیری از نشت و ذوب شدن به برنامه های کاربردی کمک می کند. این خواص ، آن را برای کاربردهای تنش زیاد معمول در کامیون ها عالی می کند. همچنین برای بلبرینگ چرخ های ترمز معمولی و دیسکی که گریس معمولی در آن ذوب می شود ، بسیار مناسب است. در زیر سایر برنامه های رایج وجود دارد که می توان از گریس لیتیوم EP2 استفاده کرد:

  • ترمز دیسکی
  • بلبرینگ های چرخ
  • شاسی
  • اتصالات U
  • مفاصل گرد

گریس EP2 به دلیل قابلیت انعطاف پذیری بسیار محبوب است. انعطاف پذیری غلیظ کننده های آن می تواند در طیف وسیعی از کاربردها اعمال شود. در واقع ، استفاده از انواع گریس بیشتر توصیه می شود زیرا مزایای بیشتری دارد و کاربردهای بیشتری هم دارد. هنگام انتخاب گریس EP2 ، لازم است دمای عملکرد یک برنامه را در نظر بگیرید.

علاوه بر این ، روان کننده های چربی EP2 از پایداری مکانیکی یا پایداری برشی بهتری نیز نسبت به انواع دیگر گریس دارند. از مقاومت خوبی در برابر برش و خرابی برخوردار است زیرا توانایی آن در حفظ قوام و ضخامت طراحی شده (یا گرانروی) حتی در معرض نیروهای برشی مکانیکی بالا است.

 


درباره ما

شرکت شاهین ابتکار مهام یکی از بزرگترین مجموعه های ارائه دهنده انواع روغن ها و گریس های روان کننده و ضد یخ و ... ماشین است.این شرکت با داشتن نیروهای متخصص توانسته است پاسخ گوی تمامی نیازهای مشتریان خود باشد.شاهین ابتکار مهام توانسته محصولات برند های مطرح جهانی را عرضه کند.تمامی محصولات این مجموعه اصل هستند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

سلام شرکت شاهین ابتکار آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد. infoinfo@shahinebtekaroil.com

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

اطلاعات تماس

آدرس :ابتدای جاده قدیم کرج ، بعد از میدان شیر پاستوریزه , نبش فتح19 ،پلاک 409
 
تلفن :6-66789065
      09125111998
 
ایمیل : info@shahinebtekaroil.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شاهین ابتکار مهام میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.