اخبار و مقالات

قیمت روغن موتور|معایب استفاده از روغن موتور تقلبی

قیمت روغن موتورروغن موتور یکی از نیاز های مهم هر وسیله نقلیه می باشد و همانند آب برای بدن انسان اهمیت دارد.روغن موتور وظیفه ی روان کنندگی دارد و انتقال نیرو را میسر می سازد.قیمت روغن موتور بستگی به نمایندگی و کیفیت آن دارد.روغن موتور ایرانول،روغن موتور بهران،روغن موتور پارس،روغن موتور توتال،روغن موتور کاسترول و روغن موتور شل از پر فروش ترین و پر طرفدارترین روغن ها هستند و تقلبی این روغن ها در بازار بسیار افزایش یافته است.

قیمت روغن موتور تقلبی نسبت به روغن موتور اصل قیمت کمتری دارد.استفاده از روغن موتور تقلبی دارای معایب بسیاری می باشد که مهم ترین آن این است که باعث خرابی قطعات خودرو می شود.

معایب استفاده از روغن موتور تقلبی

در انتخاب روغن موتور مناسب بسیار دقت کنید و از هر روغن موتوری استفاده نکنید. استفاده از روغن موتور غیر استاندارد  می تواند به مرور موتور را کهنه و فرسوده کند. برخی نشانه ها و علائم خاصی وجود دارد که شما می توانید متوجه خوب کار نکردن موتور اتومبیل خود شوید.

زمان تعویض روغن موتور

بررسی زمان تعویض روغن موتور نیز پس از انتخاب روغن موتور مناسب خودرو یکی از نیاز های اصلی هر خودرو می باشد.روغن موتور را باید در فواصل به صورت منظم بررسی و چک کرد. برای متوجه شدن از فصل های تعویض روغن موتور، بهتر است  به دفترچه‌ راهنمای خودرو مراجعه کنید اما در صورتی که از روغن‌های متفاوت از آنچه در دفترچه ثبت شده استفاده می‌کنید، حتما از سرویس‌کار ها راهنمایی بگیرید. طول عمر اکثر روغن‌ها سه ماه تا 5000 کیلومتر است، اما در شرایطی که از روغن‌های سینتتیک با کیفیت استفاده می‌کنید، می‌توان انتظار حداکثر فاصله‌ زمانی ماه یا 10000 کیلومتر را هم داشت.سیاه شدن رنگ روغن نیز اتفاق عجیبی نمی باشد و نشان دهنده اثر بخشی و سوخت و ساز روغن می باشد.

برای تهیه روغن های اصل و با کیفیت می توانید با شرکت ما تماس بگیرید.شرکت شاهین ابتکار مهام یکی از بزرگترین مجموعه های ارائه دهنده انواع روغن ها و گریس های روان کننده و ضد یخ و ... ماشین است.این شرکت با داشتن نیروهای متخصص توانسته است پاسخ گوی تمامی نیازهای مشتریان خود باشد.شاهین ابتکار مهام توانسته محصولات برند های مطرح جهانی را عرضه کند.تمامی محصولات این مجموعه اصل هستند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.


درباره ما

شرکت شاهین ابتکار مهام یکی از بزرگترین مجموعه های ارائه دهنده انواع روغن ها و گریس های روان کننده و ضد یخ و ... ماشین است.این شرکت با داشتن نیروهای متخصص توانسته است پاسخ گوی تمامی نیازهای مشتریان خود باشد.شاهین ابتکار مهام توانسته محصولات برند های مطرح جهانی را عرضه کند.تمامی محصولات این مجموعه اصل هستند و از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

سلام شرکت شاهین ابتکار آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشد. infoinfo@shahinebtekaroil.com

پشتیبانی در واتساپ
Close and go back to page

اطلاعات تماس

آدرس :ابتدای جاده قدیم کرج ، بعد از میدان شیر پاستوریزه , نبش فتح19 ،پلاک 409
 
تلفن :6-66789065
      09125111998
 
ایمیل : info@shahinebtekaroil.com

نقشه

کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شاهین ابتکار مهام میباشد| طراحی وب سایت ، توسعه و راه اندازی : OFOGHIT.